Szanowni Państwo!
W imieniu Kapituły Nagrody Komitetu Biotechnologii PAN im. Profesora Wacława Szybalskiego za najlepszą publikację opublikowaną przez młodego polskiego badacza, chcielibyśmy zaprosić Państwa do zgłaszania kandydatur do tej nagrody. W roku bieżącym odbywa się dziewiąta edycja programu. Celem Nagrody jest promocja młodych uczonych, publikujących wyniki swoich prac naukowych w renomowanych czasopismach międzynarodowych. W edycji 2021, tak jak co roku premiowane będą publikacje ogłoszone w najznakomitszych czasopismach naukowych, które mają nie tylko wartość poznawczą ale także aplikacyjną.
 
KANDYDACI
Kandydatami do Nagrody KB PAN im. Profesora Wacława Szybalskiego mogąQ byRS badacze ze stopniem doktora, którzy nie ukończyli 35 roku życia.
TERMIN
Kandydatury można zgłaszać od 25 czerwca do 30 września 2021r.
 
ZGŁOSZENIA
Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń wyłącznie drogą elektroniczną na 2 adresy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Fundacji Profesora Wacława Szybalskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - prof. dr hab. Ewy Łojkowskiej.
 
WYNIKI
Ogłoszenie nazwiska laureata nastąpi w listopadzie br.
 
INFORMACJE
Pełne informacje o konkursie znajdują się w załączonym Regulaminie i Formularzu wniosku oraz na stronie internetowej Fundacji http://fpws.pl/pl/nagroda-kb-pan-improf-w-szybalskiego/regulaminy-szybalski/ Na ewentualne pytania odpowie Pani mgr Marta Dziedzic, Sekretarz Kapituły: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 58 523 6409.
 
Zapraszam do przesyłania zgłoszeń,
pozostając z poważaniem,
Prof. dr hab. Ewa Łojkowska Przewodnicząca KB PAN

 2019

WYNIKI z roku 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

FPWS   logo bio male