Z przykrością informujemy o śmierci honorego członka komitetu biotechnologii PAN Profesora Wacława Szybalskiego. W poniższym załączniku znajduje się nekrolog.

Nekrolog Profesora Wacława Szybalskiego

Na stronie Polskiej Akademii Nauk ukazało się podsumowanie zorganizowanego  przez Polską Akademię Nauk i Komitet Biotechnologii PAN webinarium „Wyzwania i możliwości medycyny regeneracyjnej: raport EASAC-FEAM z polskiej perspektywy”, które odbyło się 25 listopada br.  

https://informacje.pan.pl/index.php/polecamy/3203-wyzwania-medycyny-regeneracyjnej-podsumowanie-webinarium

Nagranie z webinarium oraz odpowiedzi na pytania zadane przez internautów dostępne są na stronie wydarzenia: http://konferencja.pan.pl/medycyna-regeneracyjna/

Zachęcamy również do zapoznania się z relacją ze spotkania.

IV edycja konkursu AgroBioTop została zakończona. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi informacjami załączonymi poniżej.

Zakonczenie IV edycji AgroBioTop

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium online poświęconemu KAPSUŁKOWANYM SKŁADNIKOM AKTYWNYM z oferty EVONIK.


Każdy składnik aktywny kosmetyku powinien dotrzeć do dedykowanego miejsca w skórze, aby optymalnie rozwinąć jego dobroczynne działanie.
Technologia Delivery Systems ma na celu lepszą kontrolę i kinetykę kosmetycznych składników aktywnych oraz zwiększenie precyzji ich działania dla uzyskania najbardziej pożądanych rezultatów.


W trakcie seminarium przedstawimy informacje o korzyściach i zastosowaniach technologii Delivery Systems oraz przedstawimy najnowsze osiągnięcia w zakresie naszych produktów!

Seminarium odbędzie się  08.12.2020 r. o godz. 10.00.
Poprowadzi je dla Państwa specjalista firmy EVONIK:

- Michael Sacher - Head of Delivery Systems, Active Ingredients


Aby się zarejestrować wystarczy kliknąć w link: https://register.gotowebinar.com/register/5718101889819103502

Koniec możliwości rejestracji nastąpi 2 godziny przed rozpoczęciem szkolenia.
Jeżeli nie mogą dołączyć Państwo do sesji na żywo, nagranie będzie dostępne później na żądanie na portalu producenta intoBeauty.

W przypadku pytań bądź jakichkolwiek problemów technicznych bardzo proszę o kontakt.


Serdecznie pozdrawiam,

Anna Kowalska-Wolf
Key Account and Sales Manageradara
              polska
P.P.U. ADARA Sp. zo. o.
ul. Połczyńska 31 A
01-377 Warszawa
Tel. + 48 22 533 96 00
Fax. + 48 22 533 9610
Kom. + 48 694 449 215
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 522-000-46-23
Sąd Rejonowy dla m.st. W-wy w W-wie,
XIII W.Gosp. KRS nr: 0000164907
Kapitał zakładowy: PLN 50 000,00
www.adara.pl

 

...

Z przyjemnością informujemy, iż profesor Józef Dulak został laureatem, przyznanej w listopadzie 2020 roku, Nagrody Specjalnej Fundacji Profesora Wacława Szybalskiego za działalność związaną z upowszechnianiem wiedzy o możliwościach i ograniczeniach medycyny regeneracyjnej.

Profesor Józef Dulak od kilku lat prowadzi działalność edukacyjną dotyczącą możliwości i ograniczeń zastosowania komórek macierzystych w medycynie regenarycyjnej.

Brał udział w aktywnym upowszechnianiu wiedzy na temat Raportu European Academies Science Advisory Council (EASAC) i Federation of European Academiae of Medicine (FEAM) zatytułowanego „Wyzwania i możliwości medycyny regeneracyjnej”, który został opublikowany w 20 czerwca 2020 roku. Był inicjatorem i głównym organizatorem zorganizowanej w formie webinarium, w dniu 25 listopada 2020 rok, Sesji naukowej zatytułowanej „Wyzwania i możliwości medycyny regeneracyjnej: Raport EASAC z polskiej perspektywy”.

Podkategorie