PTG2016

Szanowni Państwo,
chcemy gorąco zaprosić Państwa do udziału w V Polskim Kongresie Genetyki, który jest kolejnym, wspólnym przedsięwzięciem Polskiego Towarzystwa Genetycznego oraz Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Tradycyjnie, raz na 3 lata w gronie ekspertów oraz specjalistów zapraszamy do szerokiej dyskusji, wszystkie środowiska genetyczne. Prezentujmy aktualne osiągnięcia, rozmawiajmy o możliwościach i perspektywach rozwoju, o wszystkich problemach i kontrowersjach - także natury etycznej. Przesłaniem Kongresu jest dążenie do integracji środowisk różnych specjalności, dla których wspólnym mianownikiem jest fascynujący postęp w genetyce człowieka, zwierząt, roślin oraz drobnoustrojów.
V Polski Kongres Genetyki odbędzie się w Łodzi , w dniach 19-22 września 2016.


Miejscem spotkania będzie nowoczesne Centrum Konferencyjno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego, które stwarza doskonałe warunki do prowadzenia obrad.
Do grona wykładowców zaprosiliśmy szerokie gremium ekspertów oraz specjalistów w poszczególnych dziedzinach – zarówno z Polski jak i zagranicy.
Ogromnie zachęcamy Państwa, którzy jeszcze rozważają swoje uczestnictwo w V Kongresie, do przyjazdu i wzięcia udziału w naszych obradach i dyskusjach.
Czekamy na wszystkich Państwa.
Jesteśmy przekonani, że to w Naszych rękach leży odpowiedzialność za kształt i przyszłe kierunki rozwoju polskiej genetyki.
Chcemy również potwierdzić możliwość skorzystania z opcji niższej opłaty rejestracyjnej w kwocie 650 zł dla członków PTG oraz PTGC do dnia 05.09.2016.
Zachęcamy też do śledzenia informacji na specjalnie przygotowanej stronie internetowej Kongresu, gdzie mogą Państwo dokonać rejestracji jak również zapoznawać się sukcesywnie ze szczegółami programu V Polskiego Kongresu Genetyki oraz informacjami organizacyjnymi: www.kongresgenetyki2016.pl
Biuro Organizacyjne Kongresu
grupa medica
Grupa Medica s.c. ul. Pomorska 40 91-408 Łódź
NIP 524-256-79-19 tel: +48 42 630 01 88 fax: + 48 42 630 07 74 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.grupamedica.pl