Już za rok w Krakowie odbędzie się najważniejsze wydarzenie naukowe dla biotechnologów z tej części świata - European Congress on Biotechnology. Komitet Biotechnologii PAN jest współorganizatorem tego wydarzenia - Prof. Jerzy Duszyński, prezes Polskiej Akademii Nauk objął kongres honorowym patronatem, a Prof. Tomasz Twardowski, przewodniczący KB PAN, jest przewodniczącym komitetu organizacyjnego.

Właśnie uruchomiono stronę internetową tego wydarzenia: http://ecb2016.com/ - zapraszamy do rejestracji celem prenumeraty najświeższych wiadomości i uaktualnień.

Firma Targi w Krakowie, współorganizatorzy kongresu, zapowiada: obecność ponad 1000 uczestników, wykłady uznanych ekspertów – liderów reprezentujących świat nauki i biznesu, 25 sympozjów oraz ponad 200 mniejszych paneli dotykających niemal każdego aspektu związanego z biotechnologią – w tym przełomowych osiągnięć. Europejski Kongres Biotechnologiczny (ECB 16) odbędzie się po raz pierwszy w Polsce, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 3-6 lipca 2016.  Organizatorem Kongresu jest Europejska Federacja Biotechnologii, natomiast Targi w Krakowie (właściciel i operator EXPO Kraków) są członkami  komitetu organizacyjnego.  Będzie to najważniejsze europejskie wydarzenie 2016 r w branży Life Science!
Kongres organizowany co dwa lata przez Europejską Federację Biotechnologii to wyjątkowe spotkanie nauki, liderów biznesu, inwestorów, wystawców i otoczenia politycznego. W skład Komitetu Organizacyjnego Kongresu, oprócz przedstawicieli Europejskiej Federacji Biotechnologii wchodzą również  Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Małopolskie Centrum Biotechnologii działające przy UJ, Komitet Biotechnologii PAN, Instytut Chemii Bioorganicznej PAN oraz Polska Federacja Biotechnologii.   

Warto już dziś zarezerwować w swoim kalendarzu czas na udział w Europejskim Kongresie Biotechnologii  ECB 16 w Krakowie.
Organizowany w Krakowie co dwa lata Central European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH został wydarzeniem partnerskim ECB16, a wszyscy dotychczasowi uczestnicy konferencji EUROBIOTECH otrzymują prawo do specjalnej zniżki na opłatę wpisową na ECB16. Podobnie, wszystkim polskim firmom z branży life science przysługują specjalne, promocyjne ceny udziału w wystawie towarzyszącej kongresowi.
Wszelkich informacji udziela Biuro Kongresów firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o.
31-586 Kraków, ul. Galicyjska 9
Tel.12 6445932 , 12 6441270
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.