Zapraszamy do uczestnictwa w drugiej edycji warsztatów poświęconych zastosowaniu mikroskopii konfokalnej w badaniach mikrobiologicznych oraz naukach pokrewnych, które odbędą się w dniu 3 lutego (piątek) 2017 roku. Celem warsztatów jest przedstawienie możliwości wykorzystania mikroskopii konfokalnej w badaniach naukowych, wymiana doświadczeń oraz omówienie najczęściej spotykanych problemów w pracy rutynowej i naukowej. (kliknij tutaj żeby pobrać ulotkę).
Warsztaty zostaną przeprowadzone w formie trzech sesji praktycznych:

1. Przygotowanie preparatów mikrobiologicznych do mikroskopii konfokalnej.


2. Cyfrowa analiza obrazu – przykłady praktycznego zastosowania  w badaniach

    mikrobiologicznych oraz naukach pokrewnych.


3. Mikroskopia konfokalna – obrazowanie 2D i 3D.


Ze względu na wielkość pomieszczeń laboratoryjnych liczba uczestników jest ograniczona!

Uczestnictwo w Warsztatach jest płatne w kwocie 130 PLN na konto Organizatora z dopiskiem „Warsztaty MIKRO” (numer konta zostanie podany w korespondencji z osobami zainteresowanymi uczestnictwem). Rejestracja uczestników odbywa się pod adresem:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do 16.01.2017 r. Miejsce Warsztatów: Katedra Mikrobiologii Przemysłowej i Biotechnologii UŁ, ul. Banacha 12/16, 90-237 Łódź.

PATRONAT: Komitet Biotechnologii PAN, Polskie Towarzystwo Mykologiczne, Polskie Towarzystwo Mikrobiologów, Firma KAWA.SKA